wtorek, 9 sierpnia 2011

prosta urodzinowa

Coraz częściej zastanawiam się, jak mam spać ;) Może gdybym przybrała pozycję nietoperza, leniwca czy jeszcze jakąś inną nieleżącą to byłoby wygodnie ;) Leżeć nie mogłam, a w związku z tym zasnąć, wstałam i zrobiłam karteczkę. Wykorzystałam papiery "Róża wiatrów" ze Scrap Pasji, kwiatki również stamtąd (kilka potuszowanych na własne potrzeby ;p), cudne stemple Viva decor, papier do taga to wydarta przekładka z albumu kiedyś za grosze kupionego, odrobina glossy i crackle accents, tusze dovecraft (brąz) i Latarni morskiej (ochra czerwona), czyli bez szaleństw jakichś mega ;)
Pamiętacie może scrapa lipcowo-deszczowego? Zgłosiłam go na wyzwanie w Kwiecie Dolnośląskim... Przed chwilą listonosz dostarczył mi nagrodę za niego :) Piękne papiery Pastel-Old Time :)
Jakiś czas temu (w czerwcu jeszcze) wygrałam na Facebooku w konkursie ILS 50 arkuszy papierów, ale te jeszcze nie doszły, więc się nie chwaliłam... Ale jak już się wygranymi chwalę, to się pochwalę chociaż samym faktem wygranej, a na papierki poczekam ;)

Serdecznie wszystkich pozdrawiam, miłego dnia życzę :)
buziale :*

p.s. kartka dostępna w Prototypie -> klik :)

8 komentarzy:

 1. Cudna karteczka.:)
  Gratuluje wygranej.:)Papierki pastelowe świetne.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta kartka jest bez szaleństw, nieźle:D

  Gratulacje:)

  Gdy mi przeszkadzał w spaniu brzuch (miałam ooogromny) to kładłam się na boku a między uda wkładałam gruby jasiek i podsuwałam go prawie pod brzuch. Było całkiem wygodnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Olina dziękuję :D
  NIkiTKA dziękuję :D poducha niestety nie zawsze pomaga (nawet taka na 1,20m)

  OdpowiedzUsuń
 4. Karteczka robi wrażenie !!!
  Gratulacje wygranej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu, gratuluję wygranej! Piękne papiery ... będą z nich piękne karteczki!
  Spokojnej nocy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam bardzo:)
  Danusiu, tak - papiery są piękne, wcześniej już miałam tą kolekcję w domu, ale jakoś tak szkoda ich trochę było ;) teraz jest więcej, można szaleć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. prosta? uuu! jak dla mnie jest mega! :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails